Skip to main content
Nieuws

Samenwerking met strandtent; leerlingen zetten zich in voor de gemeenschap

We zijn verheugd om met jullie te delen dat onze leerlingen de handen uit de mouwen hebben gestoken en hebben geholpen bij het klaarzetten van het terras bij de plaatselijke strandtent! Dit was een fantastische kans voor onze leerlingen om praktijkervaring op te doen en tegelijkertijd bij te dragen aan de gemeenschap.

Met enthousiasme en toewijding hebben onze leerlingen geholpen met het plaatsen van tafels en stoelen, waardoor het terras klaar is voor de drukte van het aankomende seizoen. Hun inzet werd zeer gewaardeerd door het personeel van de strandtent, dat lovend sprak over hun harde werk en positieve houding.

Dit project heeft niet alleen geholpen om de banden tussen onze school en de lokale gemeenschap te versterken, maar het heeft onze leerlingen ook waardevolle vaardigheden en ervaring geboden die ze kunnen gebruiken in hun verdere ontwikkeling en toekomstige carrière.

We willen graag onze oprechte dank uitspreken aan de strandtent voor het bieden van deze kans aan onze leerlingen.

Terug naar het nieuws